Products wdh-site Marine Air Conditioner wdh-site Marine Air Conditioner 16000BTU Efficient Cooling and Heating MAR 220V 16DP
Marine Air Conditioner 16000BTU Efficient Cooling and Heating MAR 220V 16DP
Product Description
Product Parameters
MAR-220V/16DP
COOLING CAPACITY 16000BTU
HEATING CAPACITY 17450BTU
POWER SUPPLY AC-220V/1ph/50Hz
RATED POWER INPUT 1130W
RATED CURRENT 6.3A
MAX. POWER INPUT 1280W