Products wdh-site Marine Air Conditioner wdh-site MAR 220V 12DP Marine Air Conditioner 12000BTU High Performance Cooling and Heating System
MAR 220V 12DP Marine Air Conditioner 12000BTU High Performance Cooling and Heating System
Product Description
Product Parameters
MAR-220V/12DP
COOLING CAPACITY 12000BTU
HEATING CAPACITY 13450BTU
POWER SUPPLY AC-220V/1ph/50Hz
RATED POWER INPUT 1080W
RATED CURRENT 4.63A
MAX. POWER INPUT 1227W