Products wdh-site Marine Air Conditioner wdh-site MAR 220V 09DP Marine Air Conditioner 9000BTU High Efficiency Cooling and Heating System
MAR 220V 09DP Marine Air Conditioner 9000BTU High Efficiency Cooling and Heating System
Product Description
Product Parameters
MAR-220V/09DP
COOLING CAPACITY 9000BTU
HEATING CAPACITY 10450BTU
POWER SUPPLY AC-220V/1ph/50Hz
RATED POWER INPUT 850W
RATED CURRENT 3.9A
MAX. POWER INPUT 950W